Pos |
Club |
Riders |
Best 6 |
1 |
Dursley RC 'A' |
Derek Smetham |
Dave Rudland |
Stephen Best |
2056 |
2 |
Dursley RC 'B' |
Neil Dimon |
Ian Woolford |
Denis Connolly |
1972 |
3 |
Swindon RC 'A' |
Steve Marchant |
Trevor Sherwood |
Chris Broad-Drake |
1939 |
4 |
Bristol South CC 'A' |
Dave Keene |
Yan Keene |
Allen Janes |
1919 |
5 |
Dursley RC 'C' |
Roger Barnes |
Martin Cull |
Dave Farmer |
1868 |
6 |
Severn RC 'A' |
Graham Smith |
Paul Nolan |
Simon Townsend |
1731 |
7 |
Dursley RC 'D' |
David Latham |
Tony Emery |
Ray Latham |
1618 |
8 |
Gloucester City CC 'A' |
Toby Wooldridge |
Gerry McGarr |
John Flint |
1570 |
9 |
Clevedon & Dist. RC 'A' |
Pete Wheddon |
Giles Oakley |
Micheal Lawrence |
1546 |
10 |
Chippenham & Dist. Whlrs 'A' |
Richard Everington |
Kevin Turner |
Gordon Scott |
1414 |
11 |
Bristol South CC 'B' |
Graham Forbes |
Lisa Forbes |
Judith Priest |
1349 |
12 |
Severn RC 'B' |
Bernie Brown |
Neil Cobbold |
Claire Greenfield |
1341 |
13 |
Gillingham & Dist. Whlrs 'A' |
Paul Horan |
Stuart Kerton |
Andrew Howell |
1306 |
14 |
Somer Valley CC 'A' |
Richard Marsh |
Iain Messider |
Jim Avens |
1244 |
15 |
Gloucester City CC 'B' |
Ian Humble |
George Unsworth |
Ed Unsworth |
1063 |
16 |
Frome & Dist. Whlrs |
Andy Greatwood |
Peter Jenner |
Anthony Sprules |
1003 |
17 |
Sodbury Cycle-Sport |
David Curtis-Whitfield |
Terry Gradidge |
Jason Bohin |
993 |
18 |
Bath CC 'A' |
Chris Smith |
Rob Pears |
Charlie Wigmore |
991 |
19 |
Swindon RC 'B' |
Sean Bolton |
Gary Loyden |
Chris Pike |
986 |
20 |
Cavalier CC |
David Kiddell |
Arnold Foster |
|
911 |
21 |
Bristol South CC 'C' |
Robert Adams |
George Keene |
Richard Searle |
737 |
22 |
Bath CC 'B' |
Peter Wilson |
Mark Keyford |
Janet Wilson |
709 |
23 |
Dursley RC 'E' |
Brian Davis |
John Sirett |
Paul Rochowiak |
688 |
24 |
Severn RC 'C' |
Matt Lelliott |
Kevin Thomas |
Bruce Drinkwater |
661 |
25 |
Chippenham & Dist. Whlrs 'B' |
Michael Cox |
Stuart Dinwoodie |
Roger Perry |
535 |
26 |
Somerset RC 'A' |
Kevin Sayles |
E. Worthington |
Rick Johnston |
483 |
27 |
Swindon Whlrs |
Peter Mills |
Richard Clewes |
Mark Stenning |
428 |
28 |
Gillingham & Dist. Whlrs 'B' |
Grahame Reed |
Vincent Hounsome |
Jeremy Cooper |
400 |
29 |
Gloucester City CC 'C' |
Dave Mundy |
Neil Armitage |
Micheal Horman |
371 |
30 |
Bristol South CC 'D' |
Zdenek Zaruba |
David Braidley |
Nigel Owen |
360 |
31 |
Swindon RC 'C' |
Paul Gregg |
Rob Merrison |
Graham Messer |
355 |
32 |
Bath CC 'C' |
Chris Atchison |
Andy Dutton |
Peter Phillips |
347 |
33 |
Severn RC 'D' |
Neil Blessitt |
Matthew Sidford |
Alan Griffiths |
326 |
34 |
Severn RC 'E' |
John Rogers |
Martyn Green |
John Thompson |
308 |
35 |
Chippenham & Dist. Whlrs 'C' |
John Lewis |
Sara Dinwoodie |
Scott Chalmers |
298 |
36 |
Somerset RC 'B' |
Martin Pearse |
Leigh Pinchen |
Mark Gibbs |
292 |
37 |
Cheltenham & County CC |
Graeme Dickson |
Jon Mansfield |
Steve Poulton |
277 |
38 |
Bath CC 'D' |
Leigh Bulter |
Nigel Vaugniaux |
David Hope |
268 |
39 |
Somer Valley CC 'B' |
Brian Rayner |
Jeremy Rayner |
Mark Dredge |
268 |
40 |
Dursley RC 'F' |
Jonathan Evered |
Ken Chandler |
Peter Whitfield |
261 |
41 |
Clevedon & Dist. RC 'B' |
Robert Knight |
Mike Simmons |
|
260 |
42 |
Corsham RC |
Keith Sealy |
Jane Fox |
|
214 |
43 |
Chippenham & Dist. Whlrs 'D' |
Jacquie Cole |
Nick Brinn |
Janis Betteridge |
189 |
44 |
Severn RC 'F' |
Mike Tucker |
Jacqueline Wadsworth |
|
180 |
45 |
Chippenham & Dist. Whlrs 'E' |
Michael Mattingly |
Ken Archard |
Gwen Shillaker |
150 |